Сівчук Андрій Євгенович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 46,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Луцького міськрайонного суду Волинської області з 2003 року.

Сумнівні рішення

Суддя Сівчук постановив закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення за хуліганство щодо заступника начальника Департаменту захисту економіки Головного управління Нацполіції у Рівненській області Олександра Волошина.

Як повідомляє портал “4 влада” в грудні 2016 року Андрій Сівчук розглядав справу про вилучення 108 кілограмів бурштину в Луцьку і відмовився накладати арешт на нього, з чим потім не погодився апеляційний суд. Також суддя погодився зняти арешт із 70 тисяч доларів і 10 тисяч євро, вилучених із банківської скриньки затриманого на хабарі керівника ДАБІ Волині.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Порушення прав людини

Суддя Сівчук заборонив фото і відеозйомку засідання для журналістів під час процесу над поліцейським Олександром Волошиним.

Зв’язки

Дружина – Сівчук Інна Миколаївна, Головний економіст Департаменту фінансів Волинської ОДА.

Неетична поведінка

За інформацією порталу “4 влада” у серпні та вересні 2016 року луцькі патрульні двічі зупиняли суддю за порушення правил дорожнього руху. Якщо в одній ситуації суд його виправдав і скасував усі три постанови патрульних складених на нього, то в другій ситуації, коли його зупинили за кермом в стані алкогольного сп`яніння, суд уже вирішив притягнути до відповідальності Андрія Сівчука: призначив штраф і позбавлення водійських прав на рік.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу