Сірош Микола Васильович

ВИБУВ З КОНКУРСУ 

за власним бажанням

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  65,25 балів

Результати практичного завдання - 78,5 балів

Загальний результат іспиту - 143,75 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Суддя у відставці, працював суддею з 1983 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2004 року. Звільнений у зв’язку з поданням заяви про відставку 22 вересня 2016 року.

Досьє кандидата.

Статки

В деклараціях за 2013 і 2014 роки серед майна сім’ї вказується садовий (дачний) будинок загальною площею 242 кв. м. В електронній декларації за 2015 рік це майно, яким володіє дружина судді Сірош Олена Миколаівна, записане вже, як нежитлова будівля. Також у старих деклараціях немає згадки про автомобіль Lexus LX 470, який в електронній декларації зазначений як такий, що з 2009 року перебуває у праві використання, але належить, ймовірно, родичу судді Сірошу Віктору Миколайовичу. Крім того Віктор Миколайович також є власником іншого авта, яке використовує Микола Васильович: Mercedes-Benz 600 SEL 2000 року випуску. Перша згадка про це авто також з’являється лише в 2015 році, хоча як дата набуття прав на використання в електронній декларації вказаний 2012 рік. Ще одне авто, яке перебуває у користуванні судді, належить його матері Сірош Ганні Федорівні Mercedes-Benz SPRINT 2003 року випуску є в усіх деклараціях. Також варто зазначити, що суддя на постійній основі орендує з 2011 року квартиру у Козині загальною площею 327 кв. м.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина висновку про невідповідність - некоректне та неповне внесення інформації в декларації, приховування майна.  

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу