Сімоненко Валентина Миколаївна

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  73,5 балів

Результати практичного завдання - 71 балів

Загальний результат іспиту - 144,5 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–736,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду 

Сімоненко В.М. працює суддею з 1993 року, а на посаді судді Верховного суду України з 2013 року. На сьогодні обіймає посаду Голови ради суддів України.

Досьє кандидата.

Протидія реформі

Згідно із даними «Української правди» у листопаді 2016 року суддя Данилова стала жертвою пограбування. За інформацією журналістів, було пограбовано будинок її цивільного чоловіка та вкрадено близько півмільйона доларів. Після пограбування Голова Ради суддів Валентина Сімоненко виступала із заявою, що причиною пограбування стало е-декларування. Проте, вказаного майна (ні будинку, ні такої значної суми готівкових коштів) не було зазначено суддею у власній декларації за 2015 рік.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011-2016 роки, син судді (Смірнов О.Г.) є суддею Господарського суду Запорізької області. У 2008-2013 роках був секретарем судового засідання у Господарському суді м. Києва.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.  Основні причини висновку - зв'язок з окупованими територіями, діяльність на посаді голови Ради суддів, неправдиві дані в деклараціях, ухвалення сумнівних рішень.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу