Швець Віктор Володимирович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  66,75 балів

Результати практичного завдання - 82 бали

Загальний результат іспиту - 148,75 балів

   Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 619,75 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Дата початку роботи суддею невідома, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2013 року.

Досьє кандидата.

 Сумнівні рішення

Згідно із реєстром судових рішень та інформацією із видання «Закон і Бізнес» суддя Швець В.В. був у складі колегії, які визнали незаконною Постанову ВР України «Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді» від 24 лютого 2014 року в частині дострокового припинення повноважень та звільнення з посади судді КС України Пасенюка О.М. у зв’язку з порушенням присяги судді. Нагадаємо, що порушенням присяги суддями КС України Верховна Рада України назвала прийняття рішення, згідно із яким було повернуто Конституцію України до редакції 1996 року, що значно розширило повноваження Президента України та фактично уможливило здійснення узурпації влади Януковичем.

За інформацією ЦППР у жовтні 2015 року колегія суддів Вищого адміністративного суду України (за участю судді Швеця) скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про рекомендацію щодо звільнення судді Ірпінського міського суду Володимира Шумка, котрий виносив рішення про позбавлення водійських прав автомайданівця.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу