Штульман Ігор Володимирович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Не з’явився на складання анонімного письмового тестування

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1996 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2006 року.

 Сумнівних рішення

Як вбачається із реєстру судових рішень, суддя Штульман І.В. був у складі колегії суддів, яка 17 червня 2015 року визнала незаконним та скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення судді Печерського районного суду м. Києва Царевич Оксани Ігорівни, підозрюваної ГПУ в ухваленні завідомо неправосудного рішення (а саме, рішення у справах про адміністративні правопорушення відносно активістів Автомайдану).

Як вбачається із реєстру судових рішень, суддя Штульман І.В. головував у колегії суддів, яка 29 лютого 2016 року визнала незаконним та скасувала подання Вищої ради юстиції про звільнення судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Васильєвої Олени Олександрівни з посади за порушення присяги. Висновку про порушення присяги Васильєвою дійшла ТСК, яка аналізувала рішення судді щодо учасників протестних акцій під час Революції гідності (зокрема, за висновком комісії, суддя розглядала 2 адміністративні справи відносно учасників протестних акцій зі значними порушеннями норм КУпАП).

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки син судді (Штульман В.І.) працює помічником судді у Подільському районному суді м. Києва.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу