Шицький Іван Богданович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  69,75 балів

Результати практичного завдання - 100 балів

Загальний результат іспиту - 169,75 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 730,25 бали

 

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

З червня 1987 року по липень 1992 року Шицький І.Б. працював на посаді народного судді Радянського районного народного суду міста Києва, з липня 1992 року по травень 1993 року обіймав посаду члена постійної сесії Київського міського суду, з червня 1993 року по січень 1998 року працював на посаді судді Вищого арбітражного суду України, з січня 1998 року – суддя Верховного Суду України.22 вересня 2016 року був звільнений з посади судді Верховного Суду України у зв’язку із поданням заяви про відставку.

Статки

Згідно з електронною декларацією 2016 року (січень-жовтень), дружина Шицького І.Б. придбала у вересні цього року квартиру у Києві площею 182 кв. м всього лише за 249 400 грн.

Зв’язки

Дружина (Шицька Валентина Володимирівна) працює заступником начальника управління пільг, державної та регіональної допомоги у Департаменті соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Додатково

У 2012 році окремі члени ВРЮ двічі вносили пропозицію про внесення подання про звільнення Шицького І.Б. з посади судді за порушення присяги.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - невідповідність витрат і майна кандидата на посаду судді та членів його сім’ї, а також близьких осіб задекларованим доходам, ухвалення сумнівних рішень.

Досьє кандидата.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу