Широян Тетяна Анатоліївна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами пленарного засідання

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  60 балів

Результати практичного завдання - 74 бали

Загальний результат іспиту -  134 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

На посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2011 року.

Досьє кандидата.

Причетність до корупції

За інформацією видання «Українська правда» суддя Широян Т.А. за згоду розглядати справу Луценка Широян начебто отримала службову квартиру. Також «Українська правда»пише, що вартість  зазначеної квартири становить 800 000 гривень.

Як пише видання «Високий замок» на суддю Широян «розписали» касацію у справі Юрія Луценка, з розглядом якої затягнули більш, як на півроку (касаційну скаргу адвокати екс-міністра подали ще у серпні, а перше засідання суду відбулося лише 2 квітня). Як запевняють захисники Луценка, затягування процесу було навмисним, щоб загальмувати чергове звернення у справі екс-міністра до Європейського суду.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень та інформації з веб-сайту «РБК-Україна» у 2013 році суддя Широян Т.А. була у складі колегії суддів, яка здійснювала розгляд у касаційній інстанції кримінальної справи за обвинуваченням Луценка Ю.В. щодо нібито незаконного святкування Дня міліції у палаці «Україна». У касаційній інстанції було підтверджено законність вироку Печерського районного суду міста Києва, яким Луценка Ю.В. було засуджено до позбавлення волі строком на 4 роки. Як вбачається із заяви верховного представника верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президента Європейської комісії Кетрін Ештон і єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, вирок Луценку та судовий процес у цілому було розцінено європейськими інституціями як такий, що не відповідає міжнародним стандартам щодо справедливого, прозорого і незалежного судового процесу.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011-2015 роки cин (Широян Євген Валерійович) є співробітником СБУ з 2003 року, а донька (Ананко (Широян) Валерія Валеріївна) – помічником судді в Чернігівському окружному адміністративному суді з 2007 року.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - ухвалення свавільних, внесення неправдивої інформації до декларації доброчесності.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу