Шарапа Василь Миколайович

Результати анонімного письмового тестування  76,5 балів

Результати практичного завдання  77,5 балів

Загальний результат іспиту –  154 бали

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання –  789 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

З березня 1993 року по квітень 2000 року працював на посаді судді Рівненського міського суду Рівненської області. У 2000-2001 роках обіймав посаду судді арбітражного суду Рівненської області, а протягом 2001-2006 років займав посаду судді господарського суду Рівненської області, з грудня 2006 року – суддя Рівненського окружного адміністративного суду. У 2016 році був звільнений з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Досьє кандидата.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Електронна декларація за 2016 рік.

Додатково

Як повідомляє портал “ВСЕ” у 2014 році суддя Шарапа не погодився прийти на люстраційний комітет для спілкування з представниками громадських організацій, журналістами та людьми, справи яких розглядав, хоча про це просили активісти у зв’язку з обранням суддями голови Рівненського окружного адміністративного суду.

Також портал “ЧаРівне” повідомляв про те, що під час спілкування з активістами в залі суду суддя Шарапа заявляв про те, що сприймає Закон “Про відновлення довіри до судової системи України” як “розправу над суддями”. Портал також оприлюднив відео, на якому суддя Шарапа В.М. не визнає сумнівності рішень, ухвалених його колегою суддею Дудар О.М. щодо заборони мирних зібрань під час Євромайдану у Рівному.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу