Сахно Роман Іванович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами пленарного засідання

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  79,5 балів

Результати практичного завдання - 69 балів

Загальний результат іспиту - 148,5 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 2002 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ з 2010 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Рішенням Вищої ради юстиції від 30 червня 2016 року встановлено, що суддя Сахно Р.І. у складі колегії суддів здійснював розгляд у касаційній інстанції кримінальної справи за обвинуваченням Тимошенко Ю.В. з приводу незаконних дій при підписанні газових угод. У касаційній інстанції підтвердили законність вироку Печерського районного суду міста Києва, яким Тимошенко Ю.В. було засуджено до позбавлення волі строком на 7 років.

Статки

Відповідно до декларації за 2014 та 2015 роки у власності судді знаходиться земельна ділянка площею 0,015 га та на праві користування – квартира 108 кв. м. Проте, за інформацією видання «Українська правда» Сахно Р.І. користується елітними приміщеннями будинку відпочинку Конча-Заспа, про що в деклараціях не зазначив.

Неетична поведінка

Як зазначають журналісти ТСН, Сахно Р.І. не сплачує аліменти на утримання своєї неповнолітньої дитини, в зв’язку з чим колишня дружина, Сахно Людмила Степанівна, подала відповідний позов до суду.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - прийняття політично вмотивованих рішень, наявність ознак незаконного збагачення, неетична поведінка.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу