Риков Сергій Володимирович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування - 72,75

Результати практичного завдання – 52

Загальний результат іспиту – 124,75

ВИБУВ З КОНКУРСУ

 • Оцінка доброчесності

  Непрозорість статків

  У майновій декларації кандидата на посаду судді Риков Сергій не вказав жодних доходів або майнових заощаджень. Натомість у власності кандидата перебуває квартира, житловий будинок та дві земельні ділянки, утримання яких потребує витрат. З огляду на це, існують об’єктивні підстави говорити, що витрати на утримання майна та побутові витрати кандидата перевищують суму задекларованих доходів, а тому є підстави стверджувати про невідповідність стилю життя кандидата задекларованим доходам.

   

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки невідповідності стилю життя задекларованим статкам є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

   

  Неетична поведінка

  Сергій Риков у власній декларації доброчесності за 2017 рік вказав, що ним та членами його сім’ї не здійснювалися витрати, що перевищують їх доходи. Однак, відповідно до відомостей з майнової декларації кандидата за 2017 рік, у нього та членів його сім’ї відсутній дохід за звітний період. З урахуванням мінімальних необхідних витрат на проживання однієї людини виникають сумніви у достовірності твердження кандидата щодо відсутності витрат, які б перевищили річний дохід у розмірі 0 грн.

   

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про можливі неповні або недостовірні відомості у документах, які заповнюються кандидатом, є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію дотримання норм професійної етики.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  Українська юридична академія ім. Ф.Е. Дзержинського

   

  Кар’єра:

  1996 — т.ч. — має право на зайняття адвокатською діяльністю

  19941996 — суддя Шосткинського міського суду Сумської області (1992 — 1994 — виконувач обов’язків судді)

   

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2017 рік

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу