Рябішин Андрій Олександрович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  69,75 балів

Результати практичного завдання - 51 бал

Загальний результат іспиту -  120,75 балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  515 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1999 року, а на посаді судді Апеляційного суду Полтавської області з 2013 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

У 2015 році портал “Останній Бастіон” повідомляв про те, що суддя Рябішин А.О. залишив у силі рішення свого колеги із суду нижчої інстанції. Рішення суду нижчої інстанції (Октябрського районного суду міста Полтави) було у справі громадянина В. Вергелеса, який був посередником у корупційних відносинах між підприємцями та владою на Полтавщині. Суддя, який вів цю справу, Струков О.М. засудив В.Вергелеса до чотирьох років позбавлення волі (оскільки, за інформацією порталу, докази СБУ були беззаперечними), але засуджений жодного дня за гратами не провів – тим же вироком судді Струкова О.М. він отримав дворічну відстрочку з випробуванням. Також до В.Вергелеса не було застосовано конфіскацію майна, при цьому засудженого було затримано при отриманні хабара у розмірі 67 тис.грн. Потерпілий у цій справі оскаржив вказаний вирок до Апеляційного суду Полтавської області, але суддя Рябішин А.О. вирішив, що для скасування вироку підстав немає.

Зв’язки

Згідно з декларацією родинних зв’язків за 2011-2015 роки донька судді (Стрілець Ганна) протягом 2009-2013 років працювала секретарем судового засідання та помічником судді в Апеляційному суді Полтавської області, а з 2013 року почала працювати помічником судді в Полтавському окружному адміністративному суді. Зараз перебуває у декретній відпустці.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу