Рогач Лариса Іванівна

Результати анонімного письмового тестування -  89,25 балів

Результати практичного завдання - 83,5 балів

Загальний результат іспиту - 172,75 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 777,33 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1997 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 2005 року.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Рогач Л.І. була у складі колегії суддів, які у жовтні 2015 року відмовили визнати незаконною передачу 2 гектарів землі у Харкові житлово-будівельному кооперативу «Бархани». Заінформацією із веб-сайту «Наші гроші» ЖБК «Бархани» було створено в кінці січня 2010 року, за місяць до того, як міськрада передала йому земельні ділянки. Один із засновників ЖБК був бізнес-партнером Даніїла Прівалова, сина мера Харкова Генадія Кернеса.

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Рогач Л.І. була головуючою у складі колегії суддів, які у серпні 2016 року передали на новий розгляд справи щодо незаконності безоплатної передачі ОКЖК «Котміст» майже 74,69 га землі для житлової забудови на 21-му км Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва. При цьому були скасовані рішення судів першої та апеляційної інстанції, якими було підтверджено незаконність такої передачі. За інформацією із веб-сайту «Наші гроші» та веб-сайту Генеральної прокуратури України вказану землю фактично виділено під маєток Юрія Іванющенка, відомий як «Межигір’я-2», незважаючи на те, що більша частина земельних ділянок відноситься до земель природно-заповідного фонду – заказника «Жуків острів».

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Рогач Л.І. була у складі колегії суддів, які відмовили задовольнити касаційну скаргу Київської міської ради, тим самим обов’язавши її укласти з ТОВ «Докас» договір оренди ділянки площею 0,23 га на перетині вул. Стрілецької та пров. Георгіївського, 9/11 (знаходиться поблизу брами Заборовського, західного парадного в’їзду до резиденції київських митрополитів на території Софійського собору) для будівництва багатоповерхового будинку. За інформацією із веб-сайту «Наші гроші» подібне будівництво створює навантаження на підземні комунікації і підвищує рівень грунтових вод, які можуть піднятися на 2,6 м і деформувати споруди «Софії».

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки сестра (Сегляник О.І.) працює начальником відділу документального забезпечення канцелярії у Господарському суді Закарпатської області, а двоюрідна сестра (Рогач О.Г.) головним спеціалістом у територіальному управлінні ДСА у Закарпатській області.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу