Рибченко Анатолій Олексійович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами співбесіди

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  63 балів

Результати практичного завдання - 83,5 балів

Загальний результат іспиту - 146,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1992 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2006 року (звільнений22.09.2016 року у зв’язку із поданням заяви про відставку).

Досьє кандидата.

 Сумнівні рішення

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Рибченко А.О. був у складі колегії суддів, які 14 березня 2016 року визнали незаконним та скасували подання Вищої ради юстиції про звільнення судді Дарницького районного суду м. Києва Пойди Сергія Миколайовича за рішення проти Майдану (а саме, 23 січня 2014 року суддя Пойда ухвалив рішення про тримання під вартою активістів Майдану).

 Статки

Відповідно до поданої перед звільненням декларації за 9 місяців 2016 року заробив 287 683 грн заробітної плати за основним місцем роботи. Має у приватній власності 5 земельних ділянок загальною площею 9 185 кв. м, квартиру на 123,3 кв. м., житловий будинок загальною площею 113 кв. м. та ще половину іншого будинку загальною площею 39 кв. м. Також задекларував кошти, позичені третім особам у розмірі 93 000 доларів США.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - винесення сумнівних рішень, що підтримували кругову поруку в суддівському корпусі, недекларування цінного майна.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу