Рецебуринський Юрій Йосипович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  62,25 балів

Результати практичного завдання - 78 балів

Загальний результат іспиту - 140,25 балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 577,25 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1995 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2009 року.

Сумнівні рішення

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Рецебуринський Ю.Й. головував у колегії, яка 17 червня 2015 року визнала незаконним та скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення  судді Печерського районного суду м. Києва Царевич Оксани Ігорівни, підозрюваної ГПУ в ухваленні завідомо неправосудного рішення (а саме, рішення у справах про адміністративні правопорушення відносно активістів Автомайдану).

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Рецебуринський Ю.Й. був у складі колегії суддів, яка визнала незаконним та скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення  судді Печерського районного суду м. Києва Кицюка Віктора Петровича, підозрюваного ГПУ в ухваленні завідомо неправосудного рішення (а саме, рішення у справах про адміністративні правопорушення відносно активістів Автомайдану).

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Рецебуринський Ю.Й. був у складі колегії суддів, яка 29 лютого 2016 року визнала незаконним та скасувала подання Вищої ради юстиції про звільнення судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Васильєвої Олени Олександрівни з посади за порушення присяги. Висновку про порушення присяги Васильєвою дійшла ТСК, яка аналізувала рішення судді щодо учасників протестних акцій під час Революції гідності (зокрема, за висновком комісії, суддя розглядала 2 адміністративні справи відносно учасників протестних акцій зі значними порушеннями норм КУпАП).

Як вбачається із реєстру судових рішень та інформації з веб-сайту видання «Тиждень» 28 березня 2012 року був у складі колегії суддів ВАСУ, які ухвалювали рішення про закриття провадження у справі за позовом голови Рівненської обласної організації Української народної партії Світлани Ніколіної до президента України Віктора Януковича про визнання незаконним його указу від 30 грудня 2011 року, яким він скасував святкування Дня свободи 22 листопада та Дня Соборності 22 січня.

Суддя Рецебуринський Ю.Й. був у колегії суддів, які прийняли рішення про позбавлення депутатського мандата депутата Власенка С.В. у 2013 році через те, що останній був учасником сторони захисту Тимошенко Ю.В. у кримінальній справі з приводу незаконних дій при підписанні газових угод.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки донька судді (Рецебуринська В.Ю.) з 2014 року працює помічником судді у Господарському суді міста Києва. Згідно із даними веб-сайту «Посіпаки» Рецебуринська В.Ю. також була помічником народного депутата від Партії регіонів Пшонки Артема Вікторовича у Верховній Раді України 6-7 скликання (2007-2012, 2012-2014 рр).

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - ухвалення рішень, що сприяють укріпленню суддівської поруки; ухвалення рішень, що обмежують право на мирні зібрання.

Досьє кандидата.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу