Попревич Віктор Михайлович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Не з’явився на складання анонімного письмового тестування

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

В офіційних джерелах є інформація про роботу суддею з 2003 року, а на посаді судді Приморського районного суду міста Одеси з 2015 року.

Сумнівні рішення

На сайті Pro-test під красномовною назвою “Кривосудие по-донецки, или Фемиды жрец и фарта жнец – Виктор Попревич” зібрані сумнівні справи судді станом на 2010 рік. В тому числі наводиться цитування листа Голови Ради суддів Донецької області Г. І. Некрасової, в якому йдеться про наступне: “Проведеною перевiркою дiйсно були виявленi грубi порушення суддею Київського суду м. Донецька В.М.Попревичем норм процесуального права. Виходячи з цього, мною було прийнято рiшення про направлення подання до Донецької окружної квалiфiкацiйної комiсiї щодо притягнення суддi В.М.Попревича до дисциплiнарної вiдповiдальностi.”

За інформацією сайту “Таймер”, в 2015 році суддя зняв всі обвинувачення з одеського міліціонера, який катував людей. Проти міліціонерів було відкрито кримінальне провадження одразу за 5 статтями (ч. 2 ст. 364 КК України, ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 162 і ч. 2 ст. 309). Оперуповноваженого БНОН посадили на 8 років до в’язниці. А стосовно колишнього сержанта вирок озвучили лише через 10 років. Суддя Приморського району Віктор Попревич, взявши до уваги щиросерде зізнання, співпрацю зі слідством, а також термін давності злочину, вирішив звільнити його від відповідальності, а саму кримінальну справу закрити.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків судді: дружина – Попревич Наталія Володимирівна,  приватний нотаріус Донецького міського нотаріального округу; дочка – Попревич Тетяна Вікторівна, інспектор ІІ категорії відділу документального забезпечення та контролю канцелярії Господарського суду Донецької області.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу