Поливач Любов Дмитрівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  67,5 балів

Результати практичного завдання - 100,5 балів

Загальний результат іспиту - 168 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 713 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Апеляційного суду міста Києва з 2008 року.

Досьє кандидата.

Статки

В декларації за 2014 рік вказано, що суддя є власницею квартири площею 99,5 кв.м, а в електронній декларації за 2015 рік площа квартири зросла до 105 кв. м. Також суддя задекларувала значні грошові активи в готівці: 27 682 доларів, 3 500 євро та 80 000 гривень.

Додатково

За повідомленням ВККС України, 31 травня 2016 року пройшла кваліфікаційне оцінювання.

За даними Судебно-юридической газети, при проходженні кваліфікаційного оцінювання у комісії виникли питання щодо майна судді, зокрема придбаного автомобіля, квартири, рахунку у банку. Як зазначила суддя – квартира була придбана на кошти чоловіка, а рахунок у банку – також чоловіка і сама суддя жодного стосунку до них не має. Щодо автомобіля, то він був придбаний, за словами самої судді, на кошти отримані з продажу квартири. Також членів комісії зацікавив той факт, що проживає суддя у квартирі сестри чоловіка, яку він отримав за період роботи у міліції й передав сестрі за договором дарування. Щодо кваліфікації судді, члени атестаційної комісії звернули увагу на 32 скарги щодо судді, а у 2014-2015 рр. багато її рішень було скасовано.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу