Петрик Ігор Йосипович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Зупинено процес оцінювання до набрання законної сили вироком суду або припинення кримінального провадження

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1996 року, а на посаді судді Київського апеляційного адміністративного суду з 2010 року.

Причетність до корупції

Згідно із рішенням Вищої ради юстиції суддю Петрика І.Й. було відсторонено від здійснення правосуддя на 20 днів у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності. За повідомленням «Цензор.нет» суддя підозрюється в отриманні хабара у розмірі 5 тис. дол. США. В інтерв’ю програмі «Наші гроші. Досудилися» Назар Холодницький підкреслив, що гроші були знайдені у спеціально зробленій кишені суддівської мантії.

Сумнівні рішення

У березні 2016 року депутат Віктор Романюк (Народний фронт) подав до ВРУ законопроект, яким пропонував звільнити суддю Петрика та інших суддів, які, за його словами, у 2012 році під час виборів народних депутатів прийняли низку рішень, які стали підставою для скасування результатів голосування на виборчих дільницях в Обухівському та Васильківському район Київської області, що призвело в результаті до зміни результатів голосування у виборчому окрузі на користь кандидата від Партії Регіонів Тетяни Засухи.

Статки

У декларації за 2013 рік суддя вказав 3 031 168 грн на рахунках в банках та інших фінансових установах.

Додатково

За повідомленням видання «Судебно-юридическая газета» у травні 2016 року успішно пройшов первинне кваліфікаційне оцінювання.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу