Переверзева Лариса Іванівна

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 77,25

Результати практичного завдання – 85,5

Загальний результат іспиту – 162,75

Остаточний результат – 710,35

ВИБУЛА З КОНКУРСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПІДСУМКОВОГО РЕЙТИНГУ

 • Оцінка доброчесності

  Причетність до ухвалення сумнівних рішень

  Як повідомляє видання “Новости Донбасса”, 16 липня 2012 року суддя Лариса Переверзева ухвалила вирок громадському активісту Костянтину Лаврову, згідно з яким його було засуджено до 5 років позбавлення волі за нібито вимагання 7 тис. доларів в працівника корпорації “Менеджмент ассетс компані”, яка належала сину тодішнього президента України Віктора Януковича.

  Як зазначає “Радіо Свобода”, слідство звинувачувало Лаврова у вимаганні грошей за припинення акцій протесту мешканців Донецька проти будівництва корпорацією нового будинку на місці знесеного готелю “Дружба”.

  Згідно із інформацією із проміжного звіту Української Гельсінської спілки з прав людини справа Костянтина Лаврова була віднесена до справ, пов’язаних із переслідуванням громадянського суспільства у 2011 році.

  Як йдеться в повідомленні видання “DW”, опитані юристи висловили сумнів щодо адекватності призначеного Лаврову покарання і кваліфікації злочину судом. Як зазначає інформаційне видання “Уніан”, у подальшому вищевказаний вирок був скасований Апеляційним судом Донецької області.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду можливість виникнення у стороннього поінформованого спостерігача обгрунтованих сумнівів у дотриманні суддею принципів справедливості, об’єктивності та неупередженості при прийнятті суспільно важливого судового рішення може свідчити про порушення кандидатом критерію щодо непричетності до ухвалення сумнівних рішень.

  Непрозорість статків

  У декларації за 2017 рік зазначено, що на праві користування з 2011 року у судді перебуває квартира площею 42,8 кв.м у м. Києві. Проте, у деклараціях за 2014, 2015 і 2016 роки відомості про цю квартиру відсутні.  

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про суттєві розбіжності між відомостями про майно при порівнянні декларацій є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  1989 – Донецький державний університет

   

  Кар’єра:

  2015 – т.ч. – суддя Краматорського міського суду Донецької області;

  2002-2015 – суддя Ворошиловського районного суду міста Донецька (з 2009 року обрана на посаду судді безстрокова);

  1990-2002 – адвокат Донецької обласної колегії адвокатів;

  1989-1990 – стажист Донецької обласної колегії адвокатів.

   

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

  Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

 • Додаткова інформація

  Інша інформація

  Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, у 2015 році суддя Переверзева Лариса Іванівна постановила ухвалу про застосування до сержанта військової служби правопорядку Олександра Ружанського запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

  За інформацією видання “Українська правда”, Ружанському інкримінують бійку з двома цивільними у місті Краматорську та застосування травматичної зброї. Як зазначає “Радіо Свобода”, сам Ружанський стверджує, що скористався травматичною зброєю з метою самозахисту, а арешт пов’язує зі своєю публікацією, у якій звинувачував у корупції головного військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу