Омельченко Ірина Іванівна

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  65,25 балів

Результати практичного завдання - 62,5 балів

Загальний результат іспиту -  127,75 балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  522,75 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Кобеляцького районного суду Полтавської області з 2004 року.

Статки

В електронній декларації 2015 року суддя не вказала жодного житлового приміщення. Також, згідно з цією декларацією, задекларованим автомобілем Омельченко І.І. користується, з 2012 року. Однак, в декларації 2014 року ця інформація відсутня, як і інформація про один транспортний засіб (мотоцикл Ява 350 1983 року випуску), що, відповідно до декларації 2015 року, належить чоловіку судді на праві власності ще з 1994 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Суддя розглядала справу двох юнаків (О.Орлова та М.Чуба), яких звинувачували у розбійному нападі (справа розглядалась повторно). Як вказує Людмила Кучеренко на порталі “Новини Полтавщини”, хлопці випадково побачили побитого громадянина О.Бурлака і викликали швидку. Міліціонери, що також прибули на місце події вирішили, що винними у нападі на Бурлака О. є О.Орлов та М.Чуб. Затримавши на цій підставі хлопців, їх також звинуватили у підпалах та викраденні автомагнітоли. Незважаючи на те, що згодом, за словами Л. Кучеренко, прокуратура зняла з них обвинувачення у підпалах та викраденні автомагнітоли, суддя Омельченко І.І. засудила обох за розбійний напад на О.Бурлака до трьох років ув’язнення. Втім, вже у вересні 2012 року вирок судді було скасовано судом апеляційної інстанції.

Резонансні справи

Як повідомляє портал “Програма плюс”, суддя Омельченко І.І. входила до колегії суддів, які розглядають справу чотирьох обвинувачуваних у двох резонансних вбивствах: мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду міста Олександра Лободенка.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу