Олендер Ігор Ярославович

Результати анонімного письмового тестування -  81 бал

Результати практичного завдання - 72,5 бали

Загальний результат іспиту - 153,5 бали

     Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 670,5 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1999 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2013 року.

Досьє кандидата.

 Сумнівні рішення

Відповідно до статті В.Тимощука, опублікованій на веб-сайті видання «Українська правда», суддя Олендер І.Я. у складі колегії суддів ухвалив рішення, яким фактично узаконив обов’язок громадян України при отриманні закордонних паспортів сплачувати, окрім, державного мита у розмірі 170,00 грн, додаткові суми, що не передбачені законодавством, а саме, 87,15 грн – «за оформлення та видачу паспорту» та 120,00 грн – «за бланк паспорту».

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Олендер І.Я. була у складі колегії суддів, які 16 травня 2016 року визнали незаконним та скасували подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про про звільнення Набудович Ірини Олександрівни з посади судді Дарницького районного суду м. Києва за рішення про тримання під вартою активіста Майдану.

 Статки

Відповідно до аналітики Руху ЧЕСНО «Тіні забутих статків: е-декларації суддів ВАСУ» суддя Олендер І.Я. не задекларував свій автомобіль Mitsubishi Lancer 2008 року  в паперовій декларації  за 2015 рік, ця інформація з’явилася лише у його електронній декларації.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу