Олексієнко Микола Миколайович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально  допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  68,25 балів

Результати практичного завдання - 50 балів

Загальний результат іспиту - 118,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1993 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2010 року.

 Сумнівні рішення

Як вбачається із реєстру судових рішень та інформації з веб-сайту видання «Тиждень» 28 березня 2012 року був у складі колегії суддів ВАСУ, які ухвалювали рішення про закриття провадження у справі за позовом голови Рівненської обласної організації Української народної партії Світлани Ніколіної до президента України Віктора Януковича про визнання незаконним його указу від 30 грудня 2011 року, яким він скасував святкування Дня свободи 22 листопада та Дня Соборності 22 січня.

Суддя Олексієнко М.М. був у колегії суддів, які прийняли рішення про позбавлення депутатського мандата депутата Власенка С.В. у 2013 році через те, що останній був учасником сторони захисту Тимошенко Ю.В. у кримінальній справі з приводу незаконних діях при підписанні газових угод.

Як вбачається із реєстру судових рішень та інформації з офіційного веб-сайту ВАСУ суддя Олексієнко М.М. був у складі колегії суддів, які ухвалили рішення від 17 червня 2015 року про визнання незаконним та скасування рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення судді Печерського районного суду м. Києва Царевич Оксани Ігорівни, відносно якої Генеральна прокуратура України здійснювала досудове розслідування у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.375 КК України (постановлення завідомо неправосудних рішень). За даними видання «Українська правда» суддя Царевич О.І. підозрюється у тому, що вона виносила завідомо неправосудні рішення у справах про адміністративні правопорушення відносно активістів Автомайдану.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків з 2011 року донька судді (Олексієнко Я.М.) працює у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у відділі по роботі з кандидатами на посаду судді департаменту суддівської кар’єри. При цьому з декларації за 2015 рік випливає, що донька проживає спільно із суддею Олексієнком М.М.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу