Мягкоход Юрій Володимирович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримала менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 53,25 балів

Кандидат на посаду судді касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду 

З грудня 2015 року працює директором ТОВ “Хімічна інвестиційна компанія”. До цього працював суддею з 2007по 2013 рік. У 2011 році був обраний заступником голови Солом’янського суду м. Києва.

Статки

Відповідно до електронної декларації  за час роботи суддею Солом’янського районного суду м. Києва Мягкоход Ю.В.  придбав квартиру у Києві площею 82,7 кв.м, а батько побудував будинок неподалік від Києва у Києво-Святошинському районі площею 229,1 м.кв. Також, працюючи суддею, Мягкоход Ю.В. набув у власність дві автіками: BMW X5 у 2007 р. та NISSAN TIIDA у 2008 р.

Додатково

Як вбачається з рішення ВРЮ у 2012 році ВККС не надала рекомендації про призначення Мягкохода Ю. суддею безстроково. Відмовляючи Мягкоходу Ю.В. у наданні рекомендації, Вища кваліфікаційна комісія суддів України наголосила на допущенні  суддею істотних порушень вимог процесуального закону; строків розгляду справ, найгірші показники якості їх розгляду у порівнянні з показниками інших суддів; постановлення відносно Мягкохода Ю.В. окремої ухвали, в якій вказувалось на низький рівень знань та неналежне виконання суддею своїх професійних обов’язків.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу