Маринич В’ячеслав Карпович

Результати анонімного письмового тестування - 75,75 балів

Результати практичного завдання - 97 балів

Загальний результат іспиту - 172,75 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–785,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2004 року, а на посаді судді Апеляційного суду Рівненської області з 2013 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Як повідомляє портал “Четверта влада”, суддя Маринич В.К. був головуючим під час вирішення питання про відсторонення від посади начальника Сарненського районного відділку поліції Ігора Харитонова. У березні 2016 року співробітники СБУ задокументували причетність поліцейського до “кришування” незаконного видобутку бурштину. Відносно Харитонова І. було відкрито кримінальне провадження. Крім того, поліцейського було відсторонено від посади. На початку травня 2016 року колегія суддів Апеляційного суду Рівненської області, до якої увійшов суддя Маринич В.К.,  постановила ухвалу, якою скасувала відсторонення Харитонова І. від посади строком на 2 місяці.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно з декларацією родинних зв’язків 2011-2015 років, дочка судді (Маринич Вікторія В’ячеславівна) на різних посадах в органах прокуратури з 2011 року, а з 2014 року працює прокурором відділу в прокуратурі Рівненської області.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про скасування висновку про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики і надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо нього.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу