Маринчак Нінель Євгенівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ 

за власним бажанням

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  74,25 бали

Результати практичного завдання - 77,5 балів

Загальний результат іспиту - 151,75 бал

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1993 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2005 року.

Досьє кандидата.

 Сумнівні рішення

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Маринчак Н.Є. була у складі колегії суддів, які 16 травня 2016 року визнали незаконним та скасували подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення Набудович Ірини Олександрівни з посади судді Дарницького районного суду м. Києва за рішення проти Майдану (а саме, 25 січня 2014 року суддя Набудович ухвалила рішення про тримання під вартою учасника протестних акцій).

 Статки

Відповідно до аналітики Руху ЧЕСНО «Тіні забутих статків: е-декларації суддів ВАСУ» суддя Маринчак Н.Є. «забула» задекларувати у своїй електронній декларації квартиру 55,04 (м²) на праві користування, яка є в паперовій декларації. Зате,в електронну декларація суддя додала інформацію про право користування Lexus RX-450 2010 року випуску.

Електронна декларація за 2015 рік.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.  Основна причина негативного висновку - некоректне та неповне внесення інформації в декларації, невідповідність статків та витрат задекларованим доходам.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу