Квятковський Анатолій Степанович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 51,75 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працював суддею з 1993 року, а на посаді судді Апеляційного суду Рівненської області з 1999 року.

8 грудня 2016 року був звільнений з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно з декларацією родинних зв’язків за 2011-2015 роки, дружина судді (Квятковська Галина Ростиславівна) працює начальником відділу бухгалтерського обліку й звітності та матеріально-технічного і господарського забезпечення Рівненського окружного адміністративного суду. Син судді (Квятковський Ярослав Анатолійович) протягом 2011-2014 років працював прокурором прокуратури Гощанського району Рівненської області, а у 2014 році став суддею Тернівського районного суду міста Кривого Рогу

Дніпропетровської області. Невістка судді (Квятковська Євгенія Олександрівна) протягом 2012-2014 років працювала адвокатом у Рівному.

Додатково

Як повідомляє портал “Четверта влада”, суддя Квятковський А.С. у складі колегії суддів брав участь у вирішенні питання про відсторонення від посади начальника Сарненського районного відділку поліції Ігора Харитонова. У березні 2016 року співробітники СБУ задокументували причетність поліцейського до “кришування” незаконного видобутку бурштину. Відносно Харитонова І. було відкрито кримінальне провадження. Крім того, поліцейського було відсторонено від посади. Колегія суддів Апеляційного суду Рівненської області постановила ухвалу, якою скасувала відсторонення Харитонова І. від посади строком на 2 місяці. Втім, суддя Квятковський А.С. висловив окрему думку у цій справі, в якій зазначив, що відсторонення Харитонова І. є законним, а судове рішення апеляційної інстанції про скасування цього відсторонення є невмотивованим і необґрунтованим.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу