Кулініч Юрій Петрович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 79,5

Результати практичного завдання – 95

Загальний результат іспиту – 174,5

ВИБУВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПЕЦЗАСІДАННЯ

 • Оцінка доброчесності

  Причетність до ухвалення сумнівних рішень

  За інформацією видання “Insider” та як вбачається з реєстру судових рішень, суддя Кулініч виправдав екс-керівника обласного управління МВС Едуарда Гребенюка у справі про розгін чернігівського Майдану 25 листопада 2013 року.

  За інформацією видання “Укрінформ” розгін чернігівського Майдану було першою в Україні масштабною акцією силових структур, спрямована на залякування громадян, обурених припиненням підготовки до підписання угоди про поглиблення співпраці з Євросоюзом.

  Активісти висловили категоричну незгоду із таким рішенням судді з огляду не те, що, на їхню думку, усі покази свідків зі сторони обвинувачення були відкинуті, а всі відеодокази проігноровані. Суддя у вироку вказав, що не вважає показання потерпілих (тобто, учасників протестних акцій) такими, що заслуговують на довіру через те, що, на думку суду, їхні дії під час судового розгляду підкреслювали, що метою потерпілих є не покарання винного, а продовження революційної боротьби зі старою системою влади.

  У подальшому Апеляційний суд Чернігівської області скасував вищевказаний вирок, засудивши Едуарда Гребенюка до трьох років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання із встановленням іспитового строку 1 рік. Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду підтвердив правомірність засудження у частині незаконного перешкоджання громадянам у реалізації їх прав на мирні зібрання та призначеного за цей злочин покарання.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду можливість виникнення у стороннього поінформованого спостерігача обгрунтованих сумнівів у дотриманні суддею принципів справедливості, об’єктивності та неупередженості при прийнятті суспільно важливого судового рішення може свідчити про порушення кандидатом критерію щодо непричетності до ухвалення сумнівних рішень.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

   

  Кар’єра:

  2007 – т.ч. – суддя Деснянського районного суду міста Чернігова (з 2012 року обраний на посаду судді безстроково);

  2005-2007 – помічник судді Вищого адміністративного суду України;

  2002-2003 – начальник юридичного відділу Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі міста Чернігова;

  1998-2002 – головний спеціаліст-юрисконсульт Деснянського районного відділу Пенсійного фонду України;

  1997-1998 – спеціаліст Деснянського районного відділу Пенсійного фонду України.

   

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків кандидата за 2013-2017 роки:

  1. Селівон Артем Миколайович (двоюрідний брат) – з 2014 по т.ч. обіймає посаду судді Господарського суду міста Києва. З 2012 по 2014, був суддею Господарського суду Чернігівської області. З 2009 по 2012 працював приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.
  2. Селівон Ірина Миколаївна (двоюрідна сестра) – з 2004 по т.ч. працює приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.
  3. Селівон Анатолій Миколайович (двоюрідний брат) – з 2017 працює помічником судді Касаційного господарського суду у складі Верховного суду. З 2006 по 2017 був помічником судді Вищого господарського суду України.
  4. Селівон Григорій Федосович (дядько) – з 2016 обіймає посаду провідного спеціаліста Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України.

   

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу