Кривенда Олег Вікторович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  66 балів

Результати практичного завдання - 88 балів

Загальний результат іспиту - 154 бали

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 647 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1992 року, а на посаді судді Верховного суду України з 2006 року.

Портал «Українська правда» звернув увагу на стрімкий злет кар’єри судді Кривенди О.В., оскільки після тривалої роботи у суді першої інстанції (Вишгородському районному суді Київської області), Кривенда О.В. станом на 2011 рік був єдиним серед суддів ВСУ, кому вдалося потрапити у крісло судді Верховного Суду України, оминувши апеляційну інстанцію.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

За повідомленням з веб-сайту «Наші гроші» та реєстру судових рішень суддя Кривенда О.В. був у складі колегії суддів, яка фактично скасувала накази Державної служби геології і надр України, якими були анульовано спеціальні дозволи на користування надрами ТОВ «Голден Деррік». Як повідомляють «Наші гроші», за часів Януковича ТОВ «Голден Деррік» контролювало бізнес-середовище екс-міністрів Миколи Присяжнюка, Едуарда Ставицького і колишнього народного депутата Юрія Іванющенка.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина висновку про невідповідність - винесення сумнівних рішень.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу