Красненко Юрій Володимирович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 78

Результати практичного завдання – 37

Загальний результат іспиту – 115

ВИБУВ З КОНКУРСУ

 • Оцінка доброчесності

  Непрозорість статків

  Згідно інформації, що міститься у майнових деклараціях кандидата за  2016 та 2017 роки, сукупний дохід кандидата та членів його сім’ї за два роки склав 8016 грн (5000 грн у 2017 році та 3016 грн у 2016 році) .  Натомість, згідно інформації зазначеній у деклараціях Красненка Ю.В., кандидат проживає та має у власності нерухомість у м. Чернігів. Витрати на утримання та обслуговування квартири та побутові витрати в м. Чернігів об’єктивно перевищують суму доходу, що зазначена в майнових деклараціях, а отже наявні підстави стверджувати про невідповідність стилю життя кандидата задекларованим доходам.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Вищого Антикорупційного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки приховування статків є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

   

  Неетична поведінка

  Красненко Юрій  у власній декларації доброчесності за 2017 рік вказав, що ним та членами його сім’ї не здійснювалися витрати, що перевищують їх доходи. Однак, відповідно до відомостей з майнової декларації кандидата за 2017 рік, його річний дохід та дохід членів його сім’ї склав 5000 грн. З урахуванням мінімальних необхідних витрат на проживання однієї людини виникають сумніви у достовірності твердження кандидата щодо відсутності витрат, які б перевищили річний дохід у розмірі 5000 грн.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про можливі неповні або недостовірні відомості у документах, які заповнюються кандидатом, є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію дотримання норм професійної етики.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  2003 – Київський національний економічний університет.

   

  Кар’єра:

  2004 – по т.ч. – адвокат.

  2012-2013 – юрисконсульт об’єднання кооперативів міста Чернігова.

  2003-2004  юрисконсульт  ТОВ “КП “Чернігівський колос”.

   

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2017 рік

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу