Козир Тетяна Павлівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  80,25 балів

Результати практичного завдання - 75,5 балів

Загальний результат іспиту - 155,75 балів

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 664,25 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1992 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 1999 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Козир Т.П. була у складі колегії суддів, які відмовили задовольнити касаційне подання заступника Генерального прокурора України про визнання недійсним договорів, згідно із якими ТОВ «Танталіт» викупив нерухоме майно (комплексу відпочинку) в урочищі «Межигір’я» у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. За даними веб-сайту lb.ua у такий спосіб було фактично підтверджено законність передачі резиденції «Межигір’я» Віктору Януковичу.

Статки

Згідно декларації за 2015 рік у судді Козир Т.П. на праві користування перебуває квартира площею 35,4 кв.м, яку було набуто у грудні 2003 року. Однак, у деклараціях за 2013, 2014 роки зазначену квартиру не було вказано у відповідній графі.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.Основна причина негативного висновку - порушення кодексу суддівської етики, винесення сумнівних рішень.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу