Ковальчук Лариса Василівна

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування - 77,25 балів

Результати практичного завдання - 92,5 балів

Загальний результат іспиту - 169,75 балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  495,75 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2006 року, а на посаді судді Вінницького міського суду Вінницької області з 2012 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Як повідомляє портал “depo.ua”, суддя Ковальчук Л.В.повернула на доопрацювання адмінматеріали у справі судді Вінницького окружного адміністративного суду Андрія Вергелеса, якого звинувачують у дрібному хуліганстві, злісній непокорі вимозі поліцейського та керуванні транспортним засобом в стані алкогольного чи накотичного сп’яніння. Підставою для повернення матеріалів стало те, що поліція не забезпечила явку А. Вергелеса.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Чоловік – Ковальчук Олександр Васильович, суддя Апеляційного суду Вінницької області. Також є кандидатом на посаду судді Верховного Суду. Син, відповідно до декларації родинних зв’язків чоловіка – Ковальчук Андрій Олександрович, був прокурором Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області (звільнився 14.07.2016).

Додатково

Протягом 2012-2013 років працювала у Вінницькому міському суді Вінницької області одночасно зі своїм чоловіком Ковальчуком Олександром Васильовичем, куди вони були переведені з інших судів разом в один день.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу