Костюк Сергій Вікторович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Не допущений до кваліфікаційного оцінювання за результатами спецперевірки

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі

Заступник директора у ТОВ “Промислова компанія “Збагачувач”.

Має право на зайняття адвокатською діяльністю з 2003 року.

Статки

Станом на 12 лютого 2016 року на сайті НАЗК відсутня електрона декларація кандидата на посаду судді Верховного Суду Костюка С.В..

Додатково

Як повідомляє “Економічна правда”, фірма “Промислова компанія “Збагачувач”, в якій заступником директора працює Костюк С.В. входить в групу “Енергоімпекс” донецького бізнесмена та екс-нардепа Андрія Орлова. Крім того, фірма “Промислова компанія “Збагачувач” фігурує у кримінальному провадженні за фактом розтрати державних коштів керівниками трьох держпідприємств: “Лисичанськвугілля”, “Шахта “Південнодонбаська №3 Сургая” і шахтоуправління “Південнодонбаське №1”. Зокрема, з ТОВ “Промислова компанія “Збагачувач” згаданими ДП були підписані договори на послуги зі збагачення вугілля. Вартість послуг була на 30% вище реальної вартості. Таким чином, за одним тільки цим договором збитки державі становили до 5 млн. гривень на місяць – про це повідомило видання “Економічна правда” з посиланням на СБУ.

На цій підставі відносно фірми “Промислова компанія “Збагачувач” Антимонопольним комітетом України також було розпочато розгляд справи у зв’язку з наявністю у діях цієї фірми під час участі у конкурсних торгах по закупівлі ознак порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу