Корсак Віталій Антонович

ВИБУВ З КОНКУРСУ 

за власним бажанням

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  88,5 балів

Результати практичного завдання - 99,5 балів

Загальний результат іспиту - 188 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Вищого господарського суду України з 2012 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Корсак В.І. був головуючим у складі колегії суддів, які відмовились визнавати незаконною передачу Київрадою земельної ділянки під будівництво житлового комплексу з приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом на вул. Гончара, 17-23 у Шевченківському районі м. Києва. Незаконність рішень Київради оскаржувала до суду прокуратура. За інформацією видання «Українська правда», вказане будівництво є скандальним, оскільки відбувається практично впритул до стін собору Софії Київської та викликає занепокоєння в ЮНЕСКО.

Статки

Відповідно до даних декларації за 2015 рік володіє нерухомістю в АР Крим (квартири в Алушті та Партеніті, земельна ділянка в Лазурному). Син та дочка судді володіють нерухомістю в м. Києві, зокрема житловим будиноком площею 285,5 кв. м, квартирою площею 74.3 кв. м та земельною ділянкою площею 0,09 га Примітно, що дохід сім’ї Корсаків за 2015 рік склав майже 2 млн грн.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - порушення принципу незалежності судді, не вчинення активних дій з метою припинення системного незаконного впливу на процеси розподілу справ, невідповідність поведінки судді правилам суддівської етики​, причетність до ухвалення сумнівних рішень, надання неправдивих відомостей в анкеті кандидата на посаду судді Верховного Суду.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу