Короткевич Микола Євгенович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  57балів

Результати практичного завдання - 48,5 бали

Загальний результат іспиту - 105,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1981 року, а на посаді судді Верховного суду України з 1996 року.

Статки

У 2008 році Київська міська рада передала у власність особі на ім’я Короткевич Микола Євгенович земельну ділянку площею 0,1 га у котеджному містечку біля р. Десенка у Деснянському районі міста Києва як члену товариства індивідуальних забудовників «Десенка». При цьому за повідомленням з веб-сайту «Наші гроші» більшість членів товариства – судді різних судів. Окрім того, за інформацією з веб-сайту «Обком» землю,  передану Товариству «Десенка», у 1991 році виділяли людям, які були евакуйовані із зони відчуження внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011-2016 роки, брат судді (Короткевич О.Є.) є суддею Вищого господарського суду України, син (Короткевич Ю.М.) – адвокатом, племінник (Топіха Р.М.) – помічником судді у Верховному суді України.  Дружина судді  (Короткевич Н.П.) у 2001-2012 роках була приватним нотаріусом.

Додатково

За даними Незалежного бюро новин у 2015 році Міністерство закордонних справ анулювало 230 дипломатичних паспортів, котрі були видані В.Ф. Януковичем своєму оточенню. Серед них також був і паспорт Короткевича М.Є.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу