Корнілова Жанна Олександрівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

Отримала менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 54 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1998 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 2007 року.

Сумнівні рішення

За інформацією Української Гельсінської спілки з прав людини суддя Бернацька Ж.О. у 2004 році прийняла рішення про поновлення С. Піскуна на посаді Генерального прокурора України, визнавши незаконним прийняття Указу про його звільнення.

Окрім того, за інформацією видання «Українська правда» суддя Бернацька Ж.О. прийняла рішення про відмову у задоволенні позову адвоката Андрія Федура до Генерального прокурора України про спростування неправдивої інформації, а саме, заяви Піскуна газеті “2000” про те, що адвокат “їздив на вкраденому авто, що знаходилася в розшуку”. За даними з веб-сайту «Телекритика» Апеляційний суд м. Києва скасував вказане рішення, вказавши про грубі порушення вимог закону при ухваленні такого рішення та схвалив передачу справи на розгляд першої інстанції.

За даними інтернет-порталу «Вголос», перебуваючи на посаді судді Печерського районного суду м. Києва, у 2005 році суддя Бернацька Ж.О. не прийняла рішення про притягнення до адміністративної відповідальності сина Президента України, Андрія Ющенка, за незаконне керування автомобілем BMW M6. Протокол, складений міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком, було повернуто для належного оформлення.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Неетична поведінка

За даними видання «Цензор.нет» суддя Бернацька Ж.О. є фігурантом скандалу щодо паркування автомобіля у спосіб, який унеможливлює виїзд з двору інших учасників дорожнього руху. При цьому, як зазначається вказаним виданням, суддя відзначилася хамською поведінкою до людей, які робили зауваження щодо її «манер паркуватися». У подальшому суддею було подано заяву про вчинення щодо неї погроз в мережі Інтернет з метою розшуку та притягнення до відповідальності автора повідомлення про зазначену неетичну поведінку судді.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу