Конюшко Костянтин Володимирович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  63 бали

Результати практичного завдання - 88,5 балів

Загальний результат іспиту - 151,5 бал

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 629,5 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Суддя у відставці, працював суддею з 1993 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2006 року. 22 вересня 2016 року був звільнений з посади судді Вищого адміністративного суду України у зв’язку з поданням заяви про відставку. Має право на заняття адвокатською діяльністю з 1995 року.

Досьє кандидата.

Статки

Відповідно до декларації за 2013 рік мав на банківському рахунку майже 1,2 млн грн. У 2014 році ця сума вже зросла до 2,1 млн грн, тобто на 900 тис грн при тому, що в 2014 році дохід судді складав трохи більше ніж 600 тис грн. Станом на 2016 рік згідно з електронною декларацією у колишнього судді на рахунку у банку було 680 000 грн, ще 440 000 грн зберігав його батько.

Сумнівні рішення

23 листопада 2015 року суддя Конюшко К. В. головував у складі колегії суддів, яка визнала протиправним та скасувала рішення ВККС про направлення рекомендації до ВРЮ для вирішення питання щодо внесення подання про звільнення з посади судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Віталія Ковтуненка за порушення присяги. Віталій Ковтуненко, який також є кандидатом до Верховного Суду, був слідчим суддею у кримінальних справах проти чотирьох Волинських активістів Євромайдану Майї Москвич (суддя прийняв рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання), Ігоря Гузя (суддя прийняв рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту), Володимира Бондаря (суддя прийняв рішення прозастосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання) та Миколи Собуцького (суддя прийняв рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання).

Важливо зазначити, що дружина (ймовірно, колишня) судді Ковтуненка – Смокович Віра Іванівна, суддя Волинського окружного адміністративного суду і водночас рідна сестра іншого судді ВАСУ Смоковича Михайла Івановича (також кандидата до Верховного Суду), який, ймовірно, міг мати вплив на прийняття рішення колегією суддів на чолі з суддею Конюшком.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про скасування висновку про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики і надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо нього.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу