Кононова Ольга Валеріївна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  63 балів

Результати практичного завдання - 69 балів

Загальний результат іспиту - 132,5 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 621,33 бали

Кандидат на посаду судді касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

На посаді судді господарського суду Харківської області з 2004 року.

Досьє кандидата.

Статки

Відповідно до декларації чоловік судді у 2015 році отримав подарунок у негрошовій формі на суму 4065568 грн. Згідно з аналізом декларації – дане нерухоме майно було реалізовано, а грошові прибутки сім’ї Кононової поповнились на цю суму.

Зв’язки

Примітно, що чоловік судді працює у ДФС.  Портал Цензор нет, з посиланням на слова депутата І. Лапіна від “Народного фронту”, зазначає, що живе чоловік судді нескромно – їздить на Range Rover та імовірно проживає у м. Київ по вул. Драгомирова ( ЖК Новопечерські липки). Цікаво, що про дане майно не згадано ні в декларації Конової, ні самого Резніка. За словами депутата Лапіна, призначення Резніка на посаду було пролобійовано депутатом Харківської облради Скоробогачовим, що фінансує “Оплот”.

Нерухоме майно, що чоловік судді отримав у подарунок, у 2015 році він продав гр. Зайцю Віталію Яковичу, котрий є партнером Бойка по фірмі “Сеттер”.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - повідомлення неповних відомостей в Декларації родинних зв’язків, внесення недостовірної інформації в декларації.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу