Катеринчук Лілія Йосипівна

Результати анонімного письмового тестування -  80,25 балів

Результати практичного завдання - 91,5 балів

Загальний результат іспиту - 158,25 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 777,9 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2000 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 2005 року.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Катеринчук Л.Й. була у складі колегії суддів, які у 2013 році відмовили задовольнити касаційну скаргу прокурора міста Алушти про визнання недійсним рішення Маломаяцької сільської ради щодо передачі земельної ділянки, яка належала ДП «Таврида». За інформацією з веб-сайту «Наші гроші» у такий спосіб було легалізовано передачу земельної ділянки площею 25 га, яка належала державному підприємству, у приватну власність, у тому числі, і садівничому кооперативу «Лазурний», серед власників якого був колишній голова Маломаяцької сільської ради.

Досьє кандидата.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки один двоюрідний брат судді, Фрич Віталій Іванович, до 2015 року працював прокурором у ГПУ, а інший двоюрідний брат, Фрич Роман Іванович, до 2013 року був приватним нотаріусом Івано-Франківського нотаріального округу.

Додатково

У 2005 році кар’єра суддя Катеринчук дуже стрімко пішла вгору: лише у травні 2005 року її було обрано суддею безстроково на посаду судді місцевого господарського суду Івано-Франківської області, а вже у листопаді того ж року Катеринчук Л.Й. була обрана суддею Вищого господарського суду України.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу