Картере Валерій Іванович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 79,5

Результати практичного завдання – 87

Загальний результат іспиту – 166,5

Остаточний результат – 750,5

Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата Картере В.І. на посаду судді Верховного Суду

 • Оцінка доброчесності

  Причетність до ухвалення сумнівних рішень

  Як повідомляє портал “Факты”, суддя Картере В.І. призначив В. Квашу головою ліквідаційної комісії ТОВ “Пограничник” при тому, що проти В. Кваші було відкрито 2 кримінальні справи: щодо зникненням тракторів «Джон Дир» та щодо побиття судового виконавця.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду можливість виникнення у стороннього поінформованого спостерігача обгрунтованих сумнівів у дотриманні суддею принципів справедливості, об’єктивності та неупередженості при прийнятті суспільно важливого судового рішення може свідчити про порушення кандидатом критерію щодо непричетності до ухвалення сумнівних рішень.

  Порушення норм професійної етики

  Відповідно до висновку Громадської ради доброчесності, у кримінальному провадженні щодо незаконного втручання екс-голови та екс-заступника ВГСУ Татькова та Ємельянова у роботу автоматизованої системи документообігу суду слідство віднесло Картере В.І. до групи суддів Вищого господарського суду України, на яких здійснювався розподіл справ з порушенням порядку, встановленого законом. Як зазначає Громадська рада доброчесності, протягом тривалого часу Картере не лише не вчиняв активних дій з метою припинення системного незаконного впливу на процеси розподілу справ, але й щонайменше пасивно сприяв цим процесам. Коли ці факти було викрито, він не вжив жодних активних дій з метою сприяння ефективному розслідуванню цих справ.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про поведінку, яка може не відповідати високому статусу судді, є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію дотримання норм професійної етики.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  Військовий Червонопрапорний інститут.

  Кар’єра:

  2013 – т.ч. – суддя Вищого господарського суду України (суд припинив роботу 15.12.2017);

  2003-2013 – суддя Одеського апеляційного господарського суду;

  1995-2003 – суддя військового суду Одеського гарнізону (у 2001 році обраний на посаду судді безстроково);

  1993-1995 – старший юрисконсульт юридичної служби Управління Одеського військового округу (Південно-Східного оперативного командування);

  квітень-вересень 1993 – юрисконсульт військової частини.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2013 рік

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

  Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2015 рік

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

  Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність кандидата на посаду судді Верховного Суду Картере Валерія Івановича критеріям доброчесності та професійної етики

 • Додаткова інформація

  Участь в інших конкурсах:

  Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 685,5 балів, що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу