Караченцев Ігор Володимирович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами пленарного засідання

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  63 балів

Результати практичного завдання - 71 бал

Загальний результат іспиту - 134 балів

Кандидат на посаду судді касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

На посаді судді судді Харківського районного суду Харківської області з 2003 року.

Досьє кандидата.

 Сумнівні рішення

До 2000 року працював в органах прокуратури. Як повідомляє видання Вечірній Харків, перебуваючи на посаді в органах прокуратури, Караченцев міг бути причетним до рейдерського захоплення бізнесу. Зокрема, як зазначає портал нібито з легкої руки Караченцева підприємець Надія Шепетько у 1999 році провела 8 місяців у СІЗО за сфабрикованим звинуваченням.

За інформацією інтернет-порталу Українська правда, має велику кількість скасованих рішень в порівнянні з іншими суддями Харківського районного суду. За наявною інформацією зі слів деяких суддів Харківського та Дергачівського районів, суддя Караченцев запам’ятався тривалим протистоянням із головою Апеляційного суду Харківської області Михайлом Бородіним, якого звинувачували в наявності російського громадянства.

Суддя Караченцев, за даними річного звіту Гельсінської спілки та веб-сайту “Наші гроші”, виніс рішення стосовно обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Юрію Скрипці. Юрій Скрипка 30 липня 2011 року розказав у програмі «Гроші» телеканалу 1+1 про примус обов’язкового внесення коштів до благодійного фонду «Правопорядок», головою правління якого є Юрій Шрамко. Після виходу програми в ефір обласна прокуратура провела перевірку і не знайшла у Дергачівському районі правопорушень. У Генеральній прокуратурі повідомили, що за останні два роки благодійна допомога фонду «Правопорядок» органам прокуратури склала 10 млн. грн. Після цього Юрій Скрипка був затриманий та незаконно утримувався під вартою протягом 20 днів, замість 48 годин.

Журналісти зазначають, що саме в цей період суддя Караченцев придбав автомобіль Toyota Camry, яку записав на власну матір (дані реєстру МВС).

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Брат судді – Караченцев Сергій Володимирович – інспектор відділу Харківськог РВ ГУМВС України в Харківській області.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина висновку - невідповідність способу життя Кандидата задекларованим доходам.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу