Кафідова Олена Василівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  60 балів

Результати практичного завдання - 85 балів

Загальний результат іспиту - 145 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 676 балів

Кандидат на посаду судді касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1996 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2010 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Як повідомляють видання «Дзеркало тижня» та«Цензор.нет» Кадіфова О.В., будучи суддею Печерського районного суду м. Києва, у 2005 році розглядала справу про визнання недійсним договору купівлі-продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі». Автори статей звертають увагу на надзвичайно короткі строки розгляду справи – всього 3 дні (14 лютого було зареєстровано позовну заяву, а вже 17 лютого було ухвалено рішення по справі), які суттєво обмежили процесуальні права сторін у судовому процесі та свідчить про політичний вплив при прийнятті судового рішення.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2015 рік чоловік судді – Кафідов Валерій – працює адвокатом у м. Києві. Племінниця – Ніколенко Анастасія – консультант у Верховному Суді України.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - ухвалення сумнівних рішень.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу