Жайворонок Тетяна Євгенівна

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД 

Результати анонімного письмового тестування -  70,5 балів

Результати практичного завдання - 67,5 балів

Загальний результат іспиту - 138 балів

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  553 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1992 року, а на посаді судді Верховного суду України з 2008 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

За інформацією з веб-сайту видання «2000» та реєстру судових рішень суддя Жайворонок Т.Є. була у складі колегії суддів, яка скасувала постанову ВГСУ про визнання недійсним рішення Шевченківської районної ради у місті Києві щодо приватизації приміщень в архітектурній пам’ятці «Замок барона Штейнгеля», що знаходиться на вул. Ярославів Вал, 1, у місті Києві, та відповідного договору купівлі-продажу.

Статки

Як повідомляють журналісти проекту «Наші гроші. Досудилися» суддя Жайворонок Т.Є мешкає в будинку площею понад 300 кв.м. у селі Малютянка під Києвом, що оформлений на її чоловіка. У 2016 році суддя Жайворонок придбала нове авто – Volkswagen Tiguan. Його вартість, згідно з декларацією, становить 770 тис. грн. При цьому, за словами журналістів, суддя стверджує, що авто вона купила завдяки доходам від здачі майна в оренду (400 тис. грн) та доходам від продажу попереднього авто (250 тис. грн). Водночас, як вказують журналісти зазначеного проекту, попереднє авто судді раптово з’явилось у власності її зятя. Однак, навіть припускаючи, що суддя дійсно одержала усі вказані доходи, для купівлі авто їй знадобилося б ще 120 тис. грн, а це зарплата Жайворонок Т.Є. за цілих півроку.

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011-2016 роки чоловік судді (Шипко В.В.) у 2003-2016 роках працював суддею Київського апеляційного господарського суду, а дві доньки теж працюють у сфері юриспруденції: одна (Юшак А.В.) – адвокатом в Українській іноземній юридичній колегії, а інша (Шипко Д.В.) – директором з юридичних питань ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря».

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - не дотримання встановлених законом обов’язків щодо правдивого декларування свого майна, неетична поведінка.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу