Ханова Раїса Федорівна

Результати анонімного письмового тестування   82,5 бали

Результати практичного завдання  70 балів

Загальний результат іспиту  152,5 бали

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання – 780,5 бали  

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2001 року, а на посаді судді Донецького апеляційного адміністративного суду з 2006 року.

У 2012 році була призначена на посаду заступника голови Донецького апеляційного адміністративного суду. На сьогодні є головою цього суду.

Статки

В електронній декларації 2015 року суддя вказала про наявність у родини квартири у м. Донецьк, а також житлового будинку та квартири у м. Макіївка. Іншого житлового приміщення, яке б знаходилося на підконтрольній Україні території, суддя не задекларувала.

Додатково

У 2015 році портал “Українська правда” повідомляв, що Донецький апеляційний адміністративний суд відмовився надати громадському активісту інформацію про вартість ремонту у новому приміщенні суду, який очолює Ханова Р.Ф. та джерело його фінансування.

Про суддю позитивно відгукувався викладач М.Кучерявенко, відзначивши роль Ханової Р.Ф. у забезпеченні переїзду Донецького апеляційного адміністративного суду з тимчасово окупованої території.

В електронній декларації 2015 року суддя вказала, що має авторські права на комп’ютерну програму “Збут і стан ринку вугільної промисловості в Україні”.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

Досьє кандидата.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу