Гришина Юлія Миколаївна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

Отримала менший за мінімально  допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  70,5 балів

Результати практичного завдання - 41,5 балів

Загальний результат іспиту - 112 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

На сьогодні, працює професором кафедри трудового права та права соціального забезпечення КНУ імені Тараса Шевченка. До початку роботи в КНУ імені Тараса Шевченка, була деканом юридичного факультету Академії праці і соціальних відносин Федерації професійних спілок України.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Чоловік, Гришин Ігор Вячеславович працює в ГПУ (старший слідчий в особливо важливих справах першого слідчого відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління).

Як повідомляють “Наші гроші”, Гришин І.В. імовірно причетний до хабарництва. Так, у липні 2016 року у ході огляду приміщення ГПУ було виявлено та вилучено 20 тис. доларів США. Ці гроші, за даними слідчих, були призначені для схиляння посадової особи до отримання хабара. Колишній голова Консультативної ради при ГПУ Володимир Бойко заявив, що цією посадовою особою є Гришин І.В, а вилучені гроші нібито належали начальнику одного з управлінь СБУ Івану Дралюку. Однак, у подальшому арешт на вилучені кошти було скасовано судом. Окрім того, жодній особі по вищевказаних обставинах не було повідомлено про підозру.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу