Григор’єва Ірина Вікторівна

Результати анонімного письмового тестування - 63,75 балів

Результати практичного завдання - 69,5 балів

Загальний результат іспиту -  133,25 бали

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–788 бали

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею  з 1993 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ обрано з 2010 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

За інформацією з веб-порталу lb.ua суддя Григор’єва І.В. ухвалила рішення про повернення кримінальної справи за обвинуваченням Демішкана С.В. у вбивстві підприємця, для організації провадження додаткового розслідування, а також про зміну запобіжного заходу Демішкану С.В., згідно із яким його було звільнено з-під варти.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки cин – Григор’єв Олександр – експерт Київського науково-дослідного інстиуту судових експертиз, де батько судді був директором. Також батько судді був депутатом Київської райради у радянські часи.  Дочка з 2010 по 2011 рік працювала в транспортній прокуратурі, а з 2011 по теперішній час – головний консультант науково-експертного управління ВССУ.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу