Грідіна (Бойко) Наталія Вікторівна

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Результати анонімного письмового тестування – 79,5

Результати практичного завдання –  39,5

Загальний результат іспиту –119

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

 • Оцінка доброчесності

  Непрозорість статків:

  1) Згідно з деклараціями за 2013, 2014 роки відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

  2) У декларації за 2015 рік зазначено, що на праві користування з 2006 року у судді перебуває житловий будинок площею 53,9 кв.м у м. Одеса. Проте, у деклараціях за 2013, 2014 роки відомості про це майно відсутні.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки приховування статків родичів є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

   

  Причетність до порушення прав людини

  Як зазначено на інформаційному порталі Харківської правозахисної групи, у 2005 році голова Херсонської міської організації журналістів “Південь” А. Матросов скаржився голові Верховного Суду України на те, що суддя Грідіна (яка, на той час, працювала у Суворовському районному суді м. Херсона) нібито заборонила представникам ЗМІ бути присутніми в залі судового засідання у якості журналістів, дозволивши спостерігати за справою в якості фізичних осіб. Також за повідомленням Матросова суддя нібито заборонила журналістам користуватися диктофонами.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки порушень прав учасників судового розгляду є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію непричетності до порушення прав людини.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  1993 – Українську юридичну академію.

   

  Кар’єра:

  2006 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Одеської області;

  2000 – 2006 – суддя Суворовського районного суду міста Херсону;

  1999 – 2000 – суддя Хмельницького міського суду Хмельницької області (з 2000 року обрана на посаду судді безстроково);

  1993 1999працювала в апараті Комсомольського районного суду м. Херсона.

   

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Пепеляшкова Анастасія Олексіївна (донька) – з 2004 року по теперішній час працює нотаріусом.
  2. Пепеляшков Олексій Степанович (зять) – з 2007 року по теперішній час працює суддею в Суворовському районному суді м. Одеси.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2013 рік

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація доброчесності за 2016 рік

  Декларація доброчесності за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків за 2013-2017 роки

 • Додаткова інформація

  Участь в інших конкурсах:

  Брала участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр., однак вибула з конкурсу, оскільки отримала 51 бал, що є меншим за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування.

   

  Інша інформація:

  1. За інформацією 7-го каналу, що висвітлював засідання суду, за участі судді Грідіної, яка відпустила сина одеського бізнесмена зі слідчого ізолятора під домашній арешт. Його звинувачують у влаштуванні бійки в ресторані та побитті народного депутата Георгія Логвинського з “Народного фронту”.
  2. За повідомленням інформаційного агентства УНІАН, суддя Грідіна, у складі колегії суддів, розглядала питання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у справі про викрадення депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка.
  3. Згідно з рішенням ВККС судді було призначено кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. 20 червня 2018 Комісією було ухвалено рішення оголосити перерву в оцінюванні судді.
Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу