Грідіна (Бойко) Наталія Вікторівна
Інформація щодо участі кандидата у конкурсі
Результати анонімного письмового тестування – 79,5
Результати практичного завдання – 39,5
Загальний результат іспиту –119
ВИБУЛА З КОНКУРСУ
-
Оцінка доброчесності
Непрозорість статків:
1) Згідно з деклараціями за 2013, 2014 роки відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.
2) У декларації за 2015 рік зазначено, що на праві користування з 2006 року у судді перебуває житловий будинок площею 53,9 кв.м у м. Одеса. Проте, у деклараціях за 2013, 2014 роки відомості про це майно відсутні.
Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки приховування статків родичів є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.
Причетність до порушення прав людини
Як зазначено на інформаційному порталі Харківської правозахисної групи, у 2005 році голова Херсонської міської організації журналістів “Південь” А. Матросов скаржився голові Верховного Суду України на те, що суддя Грідіна (яка, на той час, працювала у Суворовському районному суді м. Херсона) нібито заборонила представникам ЗМІ бути присутніми в залі судового засідання у якості журналістів, дозволивши спостерігати за справою в якості фізичних осіб. Також за повідомленням Матросова суддя нібито заборонила журналістам користуватися диктофонами.
Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки порушень прав учасників судового розгляду є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію непричетності до порушення прав людини.
-
Біографічна довідка
Освіта:
1993 – Українську юридичну академію.
Кар’єра:
2006 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Одеської області;
2000 – 2006 – суддя Суворовського районного суду міста Херсону;
1999 – 2000 – суддя Хмельницького міського суду Хмельницької області (з 2000 року обрана на посаду судді безстроково);
1993 – 1999 – працювала в апараті Комсомольського районного суду м. Херсона.
Зв’язки:
Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:
- Пепеляшкова Анастасія Олексіївна (донька) – з 2004 року по теперішній час працює нотаріусом.
- Пепеляшков Олексій Степанович (зять) – з 2007 року по теперішній час працює суддею в Суворовському районному суді м. Одеси.
Офіційні документи щодо кандидата:
Декларація доброчесності за 2016 рік
Декларація доброчесності за 2017 рік
-
Додаткова інформація
Участь в інших конкурсах:
Брала участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр., однак вибула з конкурсу, оскільки отримала 51 бал, що є меншим за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування.
Інша інформація:
- За інформацією 7-го каналу, що висвітлював засідання суду, за участі судді Грідіної, яка відпустила сина одеського бізнесмена зі слідчого ізолятора під домашній арешт. Його звинувачують у влаштуванні бійки в ресторані та побитті народного депутата Георгія Логвинського з “Народного фронту”.
- За повідомленням інформаційного агентства УНІАН, суддя Грідіна, у складі колегії суддів, розглядала питання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у справі про викрадення депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка.
- Згідно з рішенням ВККС судді було призначено кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді. 20 червня 2018 Комісією було ухвалено рішення оголосити перерву в оцінюванні судді.