Горох Олексій Петрович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування -  83,25

Результати практичного завдання – 74

Загальний результат іспиту – 157,25

Остаточний результат – 701,25

ВИБУВ З КОНКУРСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПІДСУМКОВОГО РЕЙТИНГУ

 • Оцінка доброчесності

  У відкритих джерелах не було знайдено інформацію, яка б відповідно до методології ЧЕСНО. Фільтруй суд! прямо чи опосередковано свідчила про порушення кандидатом критеріїв доброчесності.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  2001 – Національний університет внутрішніх справ

  Кар’єра:

  2008 – т.ч. – доцент кафедри галузевих правових наук у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», також має право на зайняття адвокатською діяльністю з 2007 року;

  2006-2008 — викладач кафедри кримінального права та кримінології в Навчально-науковому інституті підготовки кадрів громадської безпеки та психологічної служби Київського національного університету внутрішніх справ;
  20042006 — викладач кафедри кримінального права та кримінології в Київському юридичному інституті МВС.

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків кандидата за 2013-2017 роки:

  1. Горох Віта Вікторівна (Гарбарець) (дружина) – з 2007 по 2015 працювала оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей в Дарницькому районному управлінні м. Києва.
  2. Горох Володимир Анатолійович (двоюрідний брат) – з 2014 по 2015 працював помічником начальника районного відділу – оперативним черговим в Приазовському районному відділі Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій обл., до цього з 2012 працював оперуповноваженим сектору карного розшуку в Мелітопольському міському відділі Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій обл.
  3. Гарбарець Тетяна Іванівна (Бурлик) (теща) – в 2013 працювала спеціалістом сектору паспортної роботи в Хрельницькому міському відділі Управління державної міграційної служби України, до цього з 2009 працювала на різних посадах в Управлінні міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій обл.
  4. Гарбарець Віталій Вікторович (рідний брат дружини) – в 2017 працював начальником відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми  Головного управління Національної поліції в Хмельницькій обл., до цього з 2011 працював на різних посадах в Управлінні міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій обл. та Департаменті протидії наркозлочинності Національної поліції України.
  5. Гарбарець Альона Миколаївна (Мусаєва) (невістка дружини) – з 2016 працює оперуповноваженою Управління карного розшуку в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківської обл., до цього працювала на аналогічній посаді в Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківської обл.
  6. Гарбарець Олег Станіславович (рідний дядько дружини) – з 2015 року працює начальником Хмельницького міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Хмельницькій обл. Національної поліції України, до працював в Управлінні державної служби охорони в Хмельніцькій обл. з 2002 року.
  7. Гарбарець Ольга Миколаївна (Репкова) (дружина рідного дядька дружини) – з 2006 по 2017 працювала бібліотекарем Хмельницького відділення навчально-наукового інституту № 4 Національної академії внутрішніх справ
  8. Човган Ольга Олегівна (Гарбарець) (двоюрідна сестра дружини) – з 2013 працює помічником судді в Хмельницькому окружному адміністративний суді.
  9. Човган Дмитро Васильович (чоловік двоюрідної сестри дружини) – з 2014 працює помічником судді в Хмельницькому окружному адміністративний суді, до цього працював там на інших посадах з 2010 року.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2017 рік

 • Додаткова інформація

  Участь в інших конкурсах:

  Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак  за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 673,5 балів, що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду.

   

  Інша інформація:

  У 2006 році захистив кандидатську дисертацію в Київському національному університеті внутрішніх справ МВС України.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу