Голяшкін Олег Володимирович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами співбесіди

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  72,75 бали

Результати практичного завдання - 82,5 бали

Загальний результат іспиту - 155,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1998 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2012 року.

Досьє кандидата.

Причетність до корупції

“Еспресо” повідомляє, що суддя претендує на отримання житла, хоча не є малозабезпеченою особою. Відповідно до декларації за 2015 рік він та його сім’я володіють трьома квартирами, двома гаражами,  також задекларовані готівкові кошти: 61 000 доларів та 5 000 Євро.

 Сумнівні рішення

Згідно із реєстром судових рішень суддя Голяшкін О.В. головував у колегії, яка визнала незаконним та скасувала подання Вищої ради юстиції про звільнення судді Шевченківського районного суду міста Києва Наталії Гриньковської з посади у зв’язку з порушенням присяги судді. Відповідно до інформації із інтернет-порталу Lb.ua саме суддя Гриньковська Н. ухвалила рішення про взяття під варту на два місяці по-звірячому побитого журналіста Валерія Гарагуца 1 грудня 2013 року.

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Голяшкін О.В. був у складі колегії, яка визнала незаконним та скасувала рішення про відсторонення  судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Решетніка Миколи Олександровича, підозрюваного ГПУ в ухваленні завідомо неправосудного рішення (а саме, рішення про обрання найбільш суворих запобіжних заходів учасникам мирних акцій протесту на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України).

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки дружина судді (Голяшкіна О.А.) у 2015 році (з травня по листопад) працювала секретарем судового засідання у Вищому адміністративному суді України.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики.  Основна причина негативного висновку - порушення кодексу суддівської етики, порушення прав людини, неетична поведінка на судовому засіданні.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу