Голуб (Ретьман) Оксана Анатоліївна

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування –  70,5

Результати практичного завдання – 81,5

Загальний результат іспиту – 152

ВИБУЛА ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПЕЦЗАСІДАННЯ

 • Оцінка доброчесності

  Причетність до ухвалення сумнівних рішень

  За інформацією “Слідство.Інфо”, суддя Голуб Оксана Анатоліївна прийняла постанову про позбавлення прав керування учасника Євромайдану строком на 4 місяці. Як повідомляє “Слідство.Інфо”, дане рішення пізніше було скасоване Апеляційним судом міста Києва.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду можливість виникнення у стороннього поінформованого спостерігача обгрунтованих сумнівів у дотриманні суддею принципів справедливості, об’єктивності та неупередженості при прийнятті суспільно важливого судового рішення може свідчити про порушення кандидатом критерію щодо непричетності до ухвалення сумнівних рішень.

  Непрозорість статків

  Згідно із декларацією за 2012 та 2013 роки відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки приховування статків родичів є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

  Порушення норм професійної етики

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”, у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

  Однак, суддя Голуб О.А. у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею було прийнято постанову про позбавлення прав керування строком на 4 місяці під час Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду зазначення недостовірних відомостей в декларації доброчесності є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію дотримання норм професійної етики.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  2002 – Київський Національний університет ім. Т. Шевченка.

  Кар’єра:

  2008 – по т.ч. – суддя Шевченківського районного суду міста Києва (2013 обрана безстроково).

  2003-2008 – помічник судді Шевченківського районного суду міста Києва.

  2002-2003 – консультант Шевченківського районного суду міста Києва.

  Зв’язки:

  Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2013-2018 роки:

  1. Голуб Євген Валентинович (чоловік) – з 2007 по 2017 рік працював прокурором в Київській місцевій  прокуратурі № 10, Київській місцевій прокуратурі № 3, Іванківському відділі Броварської місцевої прокуратури Київської області, Києво-Святошинській місцевій прокуратурі Київської області, Вишгородському відділі Броварської місцевої прокуратури Київської області, Іванківському відділі Броварської місцевої прокуратури Київської області, Київській місцевій прокуратурі №10, Київській місцевій прокуратурі № 3, обіймав посаду заступника керівника Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, начальника Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2012 рік

  Декларація за 2013 рік

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків за 2013-2018 роки

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

 • Додаткова інформація

  Розгляд резонансних справ

  1) Як вбачається з ухвали Шевченківського районного суду м. Києва, суддя Голуб входить до складу колегії суддів у справі за обвинуваченням в державній зраді полковника ЗСУ Івана Без’язикова. За інформацією “Громадське”, Іван Без’язиков, офіцер Збройних сил України, потрапив у полон в серпні 2014 року. 5 липня 2016 року Без’язиков був визволений з полону бойовиків “ДНР”. 12 грудня 2016 року полковника ЗСУ Без’язикова затримали за підозрою у співпраці з “ДНР”.  В СБУ заявили, що полковник Без’язиков надавав “ДНР” дані про позиції українських військових.

  Інформація про утиски судді:

  За даними офіційного веб-сайту ВРП, Вища рада правосуддя під час засідання 30 березня 2017 року розглядала повідомлення судді Шевченківського районного суду міста Києва Голуб Оксани Анатоліївни про втручання у діяльність судді при здійсненні правосуддя. Як зазначає суддя Голуб, після судового засідання у справі про продовження тримання під вартою підозрюваного приблизно 30 невідомих осіб перешкоджали судді та секретареві судового засідання залишити судову залу.

  Інша інформація:

  Згідно із декларацією за 2017 рік чоловік судді отримав подарунок у грошовій формі розміром 420000 грн від громадянки Голуб Наталії Пилипівни.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу