Голуб (Ретьман) Оксана Анатоліївна

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування –  70,5

 • Оцінка доброчесності

  Непрозорість статків

  Згідно із декларацією за 2012 та 2013 роки відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки приховування статків родичів є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  2002 – Київський Національний університет ім. Т. Шевченка.

  Кар’єра:

  2008 – по т.ч. – суддя Шевченківського районного суду міста Києва (2013 обрана безстроково).

  2003-2008 – помічник судді Шевченківського районного суду міста Києва.

  2002-2003 – консультант Шевченківського районного суду міста Києва.

  Зв’язки:

  Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2013-2018 роки:

  1. Голуб Євген Валентинович (чоловік) – з 2007 по 2017 рік працював прокурором в Київській місцевій  прокуратурі № 10, Київській місцевій прокуратурі № 3, Іванківському відділі Броварської місцевої прокуратури Київської області, Києво-Святошинській місцевій прокуратурі Київської області, Вишгородському відділі Броварської місцевої прокуратури Київської області, Іванківському відділі Броварської місцевої прокуратури Київської області, Київській місцевій прокуратурі №10, Київській місцевій прокуратурі № 3, обіймав посаду заступника керівника Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, начальника Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2012 рік

  Декларація за 2013 рік

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків за 2013-2018 роки

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

 • Додаткова інформація

  Розгляд резонансних справ

  1) Як вбачається з ухвали Шевченківського районного суду м. Києва, суддя Голуб входить до складу колегії суддів у справі за обвинуваченням в державній зраді полковника ЗСУ Івана Без’язикова. За інформацією “Громадське”, Іван Без’язиков, офіцер Збройних сил України, потрапив у полон в серпні 2014 року. 5 липня 2016 року Без’язиков був визволений з полону бойовиків “ДНР”. 12 грудня 2016 року полковника ЗСУ Без’язикова затримали за підозрою у співпраці з “ДНР”.  В СБУ заявили, що полковник Без’язиков надавав “ДНР” дані про позиції українських військових.

  Інформація про утиски судді:

  За даними офіційного веб-сайту ВРП, Вища рада правосуддя під час засідання 30 березня 2017 року розглядала повідомлення судді Шевченківського районного суду міста Києва Голуб Оксани Анатоліївни про втручання у діяльність судді при здійсненні правосуддя. Як зазначає суддя Голуб, після судового засідання у справі про продовження тримання під вартою підозрюваного приблизно 30 невідомих осіб перешкоджали судді та секретареві судового засідання залишити судову залу.

  Інша інформація:

  Згідно із декларацією за 2017 рік чоловік судді отримав подарунок у грошовій формі розміром 420000 грн від громадянки Голуб Наталії Пилипівни.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу