Головчук Світлана Володимирівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  68,25 балів

Результати практичного завдання - 73 бали

Загальний результат іспиту - 141,25 балів

   Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 616,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1994 року, а на посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2008 року.

Досьє кандидата.

 Сумнівні рішення

Як вбачається із реєстру судових рішень та інформації з офіційного веб-сайту ВАСУ суддя Головчук С.В. головувала в колегії, яка визнала незаконним та скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення  судді Печерського районного суду м. Києва Кицюка Віктора Петровича, підозрюваного ГПУ в ухваленні завідомо неправосудного рішення (а саме, рішення у справах про адміністративні правопорушення відносно активістів Автомайдану).

 Статки

Відповідно до аналітики Громадського руху ЧЕСНО «Тіні забутих статків: е-декларації суддів ВАСУ» суддя Головчук С.В. в електронній декларації нарешті повідомила про статки чоловіка: житловий будинок площею 29,1 кв.м, земельні ділянки із площами 310 та 155 кв.м.. Також суддя зізналась про наявність у її родини автомобіля Folksvagen Transporter 2008 року та саморобного причепу.

Електронна декларація за 2015 рік.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу