Голосій Ростислав Анатолійович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами співбесіди

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  82,5 балів

Результати практичного завдання - 93,5 балів

Загальний результат іспиту - 176 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду

Має право на зайняття адвокатською діяльністю з 2003 року.

Досьє кандидата.

Статки

Згідно електронної декларації у 2015 році адвокат не отримував жодних доходів. Окрім того, у декларації зазначено про видатки у розмірі 60 000, понесені у зв’язку із договором оренди квартири. У той же час у розділі “Об’єкти нерухомості” відсутня інформація про право користування будь-яким нерухомим майном, окрім земельної ділянки.

Додатково 

Відповідно до даних порталу YouControl, що підтверджуєтьсяданими з реєстру Міністерства юстиції, особа на ім’я Голосій Р.А. є керівником ТОВ “Юкрейніан Лоу Компані”, що перебуває в стані припинення з 2011 року. Причина закриття ТОВ є рішення суду, у зв’язку з неподанням протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій та  документів фінансової звітності.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина негативного висновку - некоректне та неповне внесення інформації в декларації, невідповідність статків та витрат задекларованим доходам.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу